Portakal Yüzey Epoksi Zemin Kaplama

Ana Sayfa > Portakal Yüzey Epoksi Zemin Kaplama

Portakal Yüzey Epoksi Yüzey Kaplama Nedir?

Uygun fiyat tarifesinden uygulanan portakal yüzey ( grenli) epoksi yüzey kaplama kimyasal maddelere karşı son derece dayanıklı olan, içeriğinde zarar vermeyen kimyasal maddeler bulunduran kaliteli ve garantili yüzey kaplama türüdür.

Portakal yüzey epoksi yüzey kaplama özellikle yeni beton zeminlerde, yüzeylerinde deformeler meydana gelen zemin türlerinde, zeminlerin daha parlak ve sağlam bir yapı elde etmesi açısından uygulanan özel bir epoksi yüzey kaplamasıdır. Zemin kaplama işlemi gerçekleştirildikten 24 saat sonrasında zemin kullanıma sunulabilir. Dolaysıyla portakal yüze epoksi yüzey kaplaması bu yönüyle de işletmelere zaman tasarrufu sağlıyor.

Portakal Yüzey Epoksi Yüzey Kaplama Özellikleri

Portakal yüzey ( grenli) epoksi yüze kaplama birçok özellikleriyle dikkat çekiyor. Pratik bir şekilde uygulanan bu zemin kaplaması yarı pürüzlü olup daha çok orta seviyeli kalınlığa sahiptir. Uygulandığı ortamlarda maksimum düzeyde şıklık ve rahatlık katar. Portakal yüzey epoksi yüzey kaplama en zorlu ortamlarda dahi kolayca kirlenmez, tozlanmaz özelliğe sahiptir.

Sürtünme, darbe ve aşınmalara karşı maksimum düzeyde dirençlidir. Portakal yüzey epoksi yüzey kaplamanın en temel özelliklerinden biri de uzun ömürlü olmasıdır. Pek çok yüzey kaplama türleri birkaç yıl kalitesini koruyor. Ancak portakal yüzey epoksi yüzey kaplamada bu süreç daha da uzuyor.

Portakal Yüzey Epoksi Yüzey Kaplama Avantajları

Portakal yüzey epoksi yüzey kaplama birçok avantajlar sunuyor. Uygun fiyat tarifesi üzerinden uygulandığından tüketicilerin daha düşük bir maliyet sunmasını sağlar. Bunun haricinde portakal yüzey epoksi yüzey zemin kaplama zemin alanına maksimum yükseklikte yapışma avantajına sahiptir. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.