Mikro Beton Zemin Kaplama

Ana Sayfa > Mikro Beton Zemin Kaplama

Yüksek kalite standartları üzerinden uygulanan Pandomo zemin kaplama bu nedenle geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Konut, ticari firmalar, restaurant, alışveriş ve eğlence merkezleri, sağlık ve eğitim merkezleri ve daha birçok farklı alanlarda Pandomo zemin kaplamaları güvenli ve %100 garantili bir şekilde uygulanıyor.

Beklentilere kusursuz bir şekilde hitap eden bu profesyonel ürünler geniş renk tonlarından üretiliyor. Bu bakımdan firmaların genel özellikleriyle kusursuz bir şekilde bütünleşiyor. Pandomo zemin kaplamaları mekânların iç alanlarında pozitif bir hava oluşturulması açısından son derece idealdir. Kusursuz dizaynıyla tüm dikkatleri üzerinde yoğunlaştıran Pandomo zemin kaplaması işletmelerde maksimum düzeyde konfor, estetiklik sunuyor.

Mikro Beton Zemin Kaplaması Nedir?

Mikro beton zemin kaplama geniş ve kaliteli içeriğe sahip olan modern ve özel zemin kaplama türüdür. Dekoratif görünümlü, çimento içerikli ve kusursuz bir dizayna sahip olan bu zemin kaplamaları maksimum dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle kolayca tahrip olması, kirlenmesi söz konusu değildir. Mikro beton zemin kaplamalarının günlük bakım ve temizliği son derece kolaydır.

Pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan birkaç dakika içerisinde temizlenebilir. Fertlere ve kurumsal firmalara özel farklı doku tasarımları üzerinden hazırlanabilir. Mikro beton zemin kaplaması 81 ilimiz üzerinden yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Dolaysıyla geniş bir kullanıcı tabanına ev sahipliği yapıyor. Mikro beton zemin kaplamaları işletmelerin maksimum düzeyde görkemli bir görünüm elde etmesini sağlar. Gölge, çizgi ve daha birçok farklı dizaynlar üzerinden duvar ve zemin alanlarının pozitif olmasını sağlar.

Mikro Beton Zemin Kaplamasının Özellikleri

Mikro beton zemin kaplamasının temel özelliklerinden biri ortamla kolayca bütünlük sağlamasıdır. Bu zemin kaplaması her alanda kusursuz bir uyum gösteriyor. Dolaysıyla işletmelerin hem duvar ve hem de zeminlerinin kusursuz bir görünüm elde etmesini sağlar. Mikro beton zemin kaplamalarında kötü koku, hijyensizlik gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir.

Özenli bir şekilde uygulanması durumunda kalitesini uzun yıllar boyunca sürdürüyor. Mikro beton zemin kaplamaları personellerin daha yüksek bir motivasyonla mesai yapmasında etkilidir. Modern ve cazibeli görünümüyle fertlerin pozitif bir enerji elde etmesine destek oluyor.

Mikro Beton Zemin Kaplamasının Avantajları

En avantajlı zemin kaplamalarından biri olan Mizro beton zemin kaplama geçmiş dönemlerde yüksek fiyat tarifesinden uygulanıyordu. Bu durum beraberinde tüketicilerin ekonomik yönden dezavantajlı olmasına neden oluyordu. Ancak zemin kaplamasına yoğun talepler oluşması sebebiyle bugün daha düşük fiyatlardan uygulanıyor. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.